"اطلاعیه برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری با موضوع انتخابات هیأت مدیره و بازرس"

بدینوسیله به اطلاع اعضاء محترم انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری می رساند مجمع عمومی عادی سالانه (نوبت دوم) انجمن با موضوع برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرس مطابق مفاد اساسنامه ، روز یکشنبه مورخ 9/4/1398از ساعت 14 لغایت 18 در محل اتاق اصناف شهرستان ساری واقع در خیابان وصال میدان اصناف برگزار خواهد شد. از کلیه اعضاء محترم انجمن دعوت به عمل می آید تا در روز برگزاری انتخابات با به همراه داشتن کارت ملی یا کارت شناسایی انجمن برای انتخاب اعضاء هیأت مدیره و بازرس دوره سوم انجمن در محل اخذ رأی حاضر گردند.

لیست داوطلبان تأیید صلاحیت شده به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می باشد:

داوطلبان هیأت مدیره -
آقای سید سیاوش ابوالقاسمی -
خانم پریسا جعفری سنگسرکی -
آقای حبیب اله داوری -
آقای محسن رسولی ساروی -
خانم سیده شیوا شجری -
آقای سید حسین شجری -
خانم راحله غفوری زیدی -
آقای سید محمد میر محمدی شکتایی
داوطلبان بازرس -
آقای سید نیما صفا هندی -
آقای سید ابوالفضل کاملی

فایل لیست داوطلبان عضویت در هیأت مدیره و بازرس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری به همراه عکس رنگی پرسنلی داوطلبان به پیوست همین اطلاعیه قرار گرفته است. عموم شهروندان ساری و مصرف کنندگان محترم بالای 18 سال سن و دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران که تاکنون به عضویت انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان درنیامده اند نیز می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه جامع عضویت به نشانی اینترنتی www.ahhmos.ir نسبت به ثبت درخواست عضویت خود در انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان اقدام نموده و در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه انجمن شرکت نمایند. انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری

دانلود فايل لیست داوطلبان


نشانی : ساری، ابتدای خیابان دخانیات، انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساری
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان شهرستان ساري محفوظ می باشد
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است